Aktualizacja 0.5.15 – co nowego?

UWAGA!!! WULGARYZMY!!!

Po włączeniu gry i pomyślnym zassaniu łatki z meandrów sieci, w oczy rzucają nam się dwie rzeczy. Po pierwsze, kampanie (dostępne dwie. Dla tierów IV-X i VIII-X), oraz aktywne plutony, znane nam z wargamingowych czołgów.

Oczywiście zmian jest więcej. Najlepiej reakcje graczy opisał nam morski kuzyn StuG’a – Obi, który mocno kamuflując się (przebrał się za człowieka), wtopił się wtopił się w grono graczy: „Łatka w telegraficznym skrócie( na podstawie kanału w grze) Pacz-Płacz.. Długie torpedy zabrali z IJN DD-płacz. Zjebali Minekaze – płacz. Dali premkowe kammo, ale na pewno zabiorą, bo WG to złodzieje. Kranik z SK przykręcony( bo złodzieje)-PŁACZ. Nagrody z kampani są, ale misje trudne – mniejszy, ale płacz…”

Cóż, faktem jest, że super kontenera od wprowadzenia łatki nie uświadczyłem (wcześniej trafiły mi się DWA!). Można odnieść wrażenie, że SerB przestawił wajchę, no, ale minęło dopiero kilka dni, więc nie wszystko stracone (jak mówił nam jeden z kolegów z WG, obawiają się o zachwianie ekonomii gry, cokolwiek miało by to znaczyć…). Fakt, że zniknęły (poza X tierem) długie lance, lecz za razem weszło ulepszenie (zamienne w slocie z dymem), które pozwala wypuścić w ciągu 5 sekund 16 torped! Przetestowaliśmy to w walce, wyobraźcie sobie przerażenie przeciwników kiedy dywizjon trzech DD wypuścił w ich kierunku dywanik złożony z 48 (CZTERDZIESTU OŚMIU!!!) TORPED!!! Poza tym, walka DD stała się bardziej ekscytująca

Kampanie, jak dla mnie rządzą! Duży plus dla WG. Misje są w miarę wypośrodkowane, a nagrody bardzo przydatne (flagi, wolne doświadczenie, złoto, dni premium, kredyty…). Przez jakiś czas dostarczą nam dodatkowych wrażeń
Możliwość stworzenia dywizjonu w trakcie bitwy, też jest dobrym pomysłem.

Podsumowując, cieszę się, że gra się rozwija. Wszystkie wprowadzone zmiany uznaję za bardzo miły ukłon w kierunku graczy. Tylko jedna prośba, Koledzy z Wargamingu – kopnijcie w rzyć SerB’a, żeby więcej super kontenerów nam wpadało!

Do zobaczenia w bitwie, Kapitanowie!
/Lex & Ob1Wan

e4fa7934-ab2f-11e6-aa4f-38eaa7374f3c


Lex

Były żołnierz, fascynat broni palnej, marynista, historyk (Barula twierdzi, że "histeryk" ;) ), rekonstruktor historyczny. W redakcji wprowadzam totalny chaos i zamieszanie (Lex, gdzie te recenzje??!!), i notorycznie wkurzam kolegów - redaktorów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.