Nowe sekretne miejsca na mapach w 9.17

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

7 komentarzy

 1. qwasxz napisał(a):

  Łapa w dół za ten post, to wszystko było juz we wczesniejszych latkach……

 2. WAŁENSA napisał(a):

  OGOLNIE TO PIZDA GLIZDA POJAZDY W CHUJ OP TO JESZCZE KURWISZCZE Z WG ZMIENILI MAPY ALBO PARAMETRY ZEBY TE ZAŁOSNE SZWEDZKIE KURWYCZOŁGI BYLY JESZCZE BARDZIEJ OP WY PRZEGRYWY ŻYCIOWE

 3. Buszujący w jęczmieniu napisał(a):

  Mam nadzieje, że nie będzie już tych miejscówek dla nieudaczników, po wprowadzeniu Patch’a 9.17! Śmiech na sali, aby czołg tak jeździł po wzniesieniach, gdzie w realnych warunkach, by nawet nie zaryzykował… Wg mogło by pozmieniać takie marne mapy, jak Pilzno, czy (niby) Stalingrad, już nie wspomnę o dużo fajniejszych rzeczach, jak nowe kamuflaże, czy też inne… na które każdy gracz, by się ucieszył, bo w końcu!!!! Coś nowego by było ;)))

  • Cyceron napisał(a):

   J*ebnij się w ten pusty kaczan, nieudacznikiem najwidoczniej jesteś ty bo nie ogarniasz jak tam wjechać, takie miejscówki to właśnie super smaczek dla graczy, którzy mają już dość monotonii map i szukają alternatyw tam, gdzie takim czerwonym parówom nawet do głowy nie wpadnie sprawdzić, o wjechaniu już nie wspomnę. Co do kamuflaży to już nie gra o czołgach a jakiś marny kiermasz się robi.

 4. panbosky napisał(a):

  jakis noob dowiedzial sie ze mozna tam wjechac i nagral filmik, do pro……, stare!

 5. jest moc napisał(a):

  o nieźle!
  warto wiedzieć ^^

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.