Nowe sekretne miejsca na mapach w 9.17

Test łaty 9.17 trwa w najlepsze. Obecnie rozpoczęła się druga tura owych testów. Gracze, testując nowe, szybkie TD-ki, wzięli się także za mapki. Wykorzystując nieprzeciętną mobilność nowych niszczycieli czołgów, niektórzy gracze znaleźli sporo ciekawych miejscówek, które pewnie zostaną przerobione przed wypuszczeniem samej łatki.

Podziękowania dla Neoroş Gaming za podesłanie filmiku.


MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

7 komentarzy

 1. qwasxz napisał(a):

  Łapa w dół za ten post, to wszystko było juz we wczesniejszych latkach……

 2. WAŁENSA napisał(a):

  OGOLNIE TO PIZDA GLIZDA POJAZDY W CHUJ OP TO JESZCZE KURWISZCZE Z WG ZMIENILI MAPY ALBO PARAMETRY ZEBY TE ZAŁOSNE SZWEDZKIE KURWYCZOŁGI BYLY JESZCZE BARDZIEJ OP WY PRZEGRYWY ŻYCIOWE

 3. Buszujący w jęczmieniu napisał(a):

  Mam nadzieje, że nie będzie już tych miejscówek dla nieudaczników, po wprowadzeniu Patch’a 9.17! Śmiech na sali, aby czołg tak jeździł po wzniesieniach, gdzie w realnych warunkach, by nawet nie zaryzykował… Wg mogło by pozmieniać takie marne mapy, jak Pilzno, czy (niby) Stalingrad, już nie wspomnę o dużo fajniejszych rzeczach, jak nowe kamuflaże, czy też inne… na które każdy gracz, by się ucieszył, bo w końcu!!!! Coś nowego by było ;)))

  • Cyceron napisał(a):

   J*ebnij się w ten pusty kaczan, nieudacznikiem najwidoczniej jesteś ty bo nie ogarniasz jak tam wjechać, takie miejscówki to właśnie super smaczek dla graczy, którzy mają już dość monotonii map i szukają alternatyw tam, gdzie takim czerwonym parówom nawet do głowy nie wpadnie sprawdzić, o wjechaniu już nie wspomnę. Co do kamuflaży to już nie gra o czołgach a jakiś marny kiermasz się robi.

 4. panbosky napisał(a):

  jakis noob dowiedzial sie ze mozna tam wjechac i nagral filmik, do pro……, stare!

 5. jest moc napisał(a):

  o nieźle!
  warto wiedzieć ^^

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.