Czarny Piątek w World of Tanks Console

Tymczasem w World of Tanks Console.. tak wygląda Czarny Piątek 😉
Zamiast walczyć z tłumami w ten Czarny Piątek, zawalczcie jednymi z najrzadszych pojazdów premium! Jeśli je przegapiliście, to przywracamy bohaterskie czołgi w dwóch zestawach „Wymachując flagą”.

Prawdziwym przebojem jest jednakże garść popularnych wysokopoziomowych czołgów premium przemalowanych na czarno, co zapewnia kamuflaż w każdym środowisku. Mają one również unikalne kalkomanie, które są ostatnim elementem obchodów 100 lat czołgów.

Rozprawcie się z przeciwnikami, wjeżdżając do bitwy czarnym IS-6 lub T34, przechytrzcie ich w czarnych STA-2 i T-34-3 albo stańcie do walki wyborowymi czarnymi strzelcami Löwe czy AMX CDC!

Jeśli zdecydujecie się na zakup Olbrzymiego albo Najlepszego zestawu Back in Black, zaklepiecie sobie najnowszy brytyjski czołg ciężki premium FV201 (A45) Black!

Operacje As


Operacje As aktywują się po zakupie zestawu i są dostępne raz na konto, tylko w trybie wieloosobowym. Operacja As musi zostać ukończona do 7 dni od daty zakupu zastawu.

Każdy pojazd premium wymieniony poniżej posiada Operację As. Po zakupie wystarczy wejść w zakładkę operacji w garażu, aby wyświetlić wszystkie wymagania i nagrody.
a_black h_friday d_friday e_friday f_friday b_friday c_friday g_friday
Nie zapomnij podzielić się tym z innymi na...

Może Ci się spodobać...

4 komentarze

 1. Sh4dow pisze:

  Przytulił bym takiego na PC.

 2. Plum1973 pisze:

  Stare graty ala pastowany caban (Sami Swoi i scena ze spacerem po lesie z pastowanym cabanem)
  Ceny wspaniałe.
  Nowy czołg premium VII tieru HT brytyjski FV201(A45) cena katalogowa 5940 golda,.cena zestawu w Black Friday 58000 golda to jest 900zł
  http://forum-console.worldoftanks.com/index.php?/topic/160139-current-vehicle-not-ready-what/page__p__3321330#entry3321330

 3. SpencersFist pisze:

  Powinni dodać możliwość zakupu pakietu tego cammo! i sprawa by była jeszcze bardziej zarobkowa!
  a tak kto ma więcej kasy ma unikalne czołgi czyli standart

 4. Straszna bieda w tym roku. Kolejne czołgi te co były tylko w czarnym kolorze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.