Pierwsze bany za nielegalne mody?

Krótka notka – Wygląda na to, że Wargaming zaczął banowanie graczy korzystających z nielegalnych modyfikacji na serwerze EU. W jaki sposób weryfikują, czy ktoś oszukuje, czy nie – nie wiemy i pewnie przez jakiś czas się nie dowiemy (odkrycie mechanizmu wymagałoby pewnie odczytywania i analizy ruchu sieciowego między komputerem a serwerem). Mocno jednak odradzamy zabawy z modyfikacjami, o których mowa w oficjalnym ogłoszeniu WG.

Poniżej jeden z rzekomych banów na 7 dni bez poinformowania gracza, co ciekawe jeszcze sprzed momentu ogłoszenia czarnej listy:
http://wotreplays.com/site/3075243#live_oaks-eixxxo-maus

QhCCso3


10 komentarzy

 1. Bunio napisał(a):

  @ Zurugula
  Może dostał bana za to co wspaniała 9 z Twojego klanu.

 2. Ghostlybreath napisał(a):

  Banowac! 🙂 juz czekam na kolejne wpisy 🙂

 3. anonimus napisał(a):

  jak cos ogladacie to ogladajcie ze zrozumienie to jest ban za ustawke.

 4. call_me_miyagi napisał(a):

  co do tej powtórki zawartej w poście to bardziej wydaje mi się że ktoś zraportował i wysłał ticket za pseudo ustawianie bitew, coś w stylu start na 1,2,3….. bo po obu stronach sa gracze tego samego klanu w plutonach 3-os, także ciężko stwierdzić….

 5. skolopendrus napisał(a):

  Niech leją po łubach stopniowo ale systematycznie za pół roku albo się nauczą grać albo znajdą inną grę. Ci co lubią w to grać zostaną i się dostosują.
  Patologii stop !!!

 6. NewMultiShow napisał(a):

  A niech banujo to tylko ban na 7 dni, to tyle co nic, na modach i tak ludzie będą grali po to one są żeby nich korzystać, nie wiem po co WG na sile chce z tym walczyć jak i tak nie wygra…

  • Bart416 napisał(a):

   Pierwszy ban jest na 7 dni, następny już jest permanentny. Oczywiście według tego, co WG udostępniło na swoim portalu.
   PS Bardzo oryginalny nick… 😉

 7. maszynypancerne-YT napisał(a):

  Teraz wszyscy będą pisać że za nic dostali 🙂 Chociaż wiadomo że 90% graczy jedzie na modach bo już bez tego nie potrafią grać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.