Murazor o buffie pojazdów premium

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

12 komentarzy

 1. Nizagol napisał(a):

  Co Oni tam piszą o Panterze 88 , „zmieniliśmy parametry wertykalne działa … by były identyczne z Panterą II” ale Pantera II ma gorsze działo, czy to znaczy nerf ? w zamian za te śmieszne 100 KM? wolę moje działo…

 2. Alien napisał(a):

  A czy cena T34-3 jest adekwatna do tego co ten czołg prezentuje na polu bitwy? No nie tak więc dlaczego jest taki drogi jak jest gorszy od Superpersa?

 3. Qwert napisał(a):

  Czegos nie rozumiem. Na stronie wota w artykule o aktualizacji 9.17, wz111 mial dostac wzmocniony pancerz, parametry dzial i mobilnosc, a tutaj według Murazora pancerz zostanie osłabiony?????

 4. siarqens napisał(a):

  A gdzie IS6? Dajce chociaz 190 peny

  • Raxi34 napisał(a):

   Dajcie mojemu super pershingowi więcej penetracji do 190 i żeby był bardzo szybki do 45km/h

  • Anonim napisał(a):

   IS6 po przeróbce do HD jest praktycznie nie przebijany z przodu, jak zwykle scumrade tank magiczny pancerz…
   WZ-111 nie potrzebował buffa do mobilności, a lepszej dolnej płyty którą przebijały 6 tiery, jest to olbrzymi weak spot, jeżdżący ammorack, ewentualnie buffa do Peny.
   FV4202 to porażka w zarobkach, nic te -10% zarobków nie zmieni, gdy pociski są tak drogie za tan niewielki dmg.

   • Bart416 napisał(a):

    Z buffem do IS 6 muszę się zgodzić… Kiedyś łapał w wieżę od T34, a teraz? A gdzie tam! Jakiś czas temu się odbiłem Ferdynandem od jego wieży. What the fudge?
    A co do artykułu, cieszę się, że chcą poprawić wychył działa Pantery i Lwa. Panterka, nie bójmy się tego powiedzieć, ma naprawdę słabą depresję i elewację armaty, co jest niesamowicie uciążliwe. U Lwa może i te 8 stopni jest wystarczające, ale policzki łapią dosłownie wszystko… Zobaczymy jak to będzie wyglądało w rzeczywistości 🙂

  • Anon napisał(a):

   Mhm, troche wiecej pancerza i mobilnosci to OP-6 bedzie mniej OP 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.