Kompilacja Q&A

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

6 komentarzy

 1. Pluskwiak napisał(a):

  Przywróćcie czat ogólny i zastosujcie jakiś prosty a skuteczny sposób na blokadę czatu dla bałwanów w wieku podstawówkowym. Po 1. ta wasza „cenzura” przekleństw nic nie daje, jest na żenującym poziomie-kiedyś włączyłem ją sobie w ustawieniach i myślałem że komuś odwala jak pisał „team” albo jakieś tego typu słowo i mu cenzurowało a ja dziwiłem się co jest grane :/ 2. Gracze też mają pomysły. nie jesteście alfami i omegami, wy też możecie ni9e mieć pomysłu, ale doceńcie, że ludzie sami wpadają na fajne rzeczy i nie są aż takimi baranami żeby totalnie zlewać ich pomysły. 3. Po usunięciu czatu ogólnego zniknęła jakakolwiek ludzkość tych bitew-już nie ma pytań typu kto pl ani „glhf all”, poza tym ludzie sobie dopiekali także w kulturalny sposób, a zwykłe rozmowy są częścią każdej gry. khy powinny być. usunęliście to zupełnie niepotrzebnie, podczas gdy ten kto chce ten dalej pisze FY ******* ALLL WHORE ******** FYFYFYFY… kolejna rzecz-nie da się zupełnie usunąć chamstwa-po prostu mocno je ograniczcie. Bo może żeby idąc waszym tropem wyeliminować wszystkie tego typu problemy usuniecie czat drużynowy, potem plutonowy, w ogóle wszystkie czaty, ba, żeby nie było zderzeń, gdzie ktoś przypadkiem kogoś uderza, zrobicie z tej gry singla, albo zamkniecie serwy?! nie tędy droga! gra na prawdę mocno straciła na usunięciu tego czatu…

 2. 1544 napisał(a):

  Rozumiem, że to tłumaczenie z rosyjskiego, ale moglibyście tej wypowiedzi nadać jakiejś poprawnej składni… „Pracujemy teraz nad misjami osobistymi, mówiliśmy już wiele razy” , „Zmian w SU-100Y nie planujemy.”

  • Trank napisał(a):

   Najpierw chciałem zapytać jak „nadaje się poprawnej składni”, ale potem uznałem że przez takich jak ja wyłączono chat w WoT 🙁
   Zatem OK! Tylko wskaż faktyczne błędy składniowe. Uprzedzam, mam Wielki Słownik Poprawnej Polszczyzny i nie zawaham się go użyć.

 3. 12qt napisał(a):

  „Właśnie przez takich ja Ty go wyłączyliśmy.” Popieram, walić ten czat :v

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.